Witamy wszystkich na naszym forum!

Uwaga! Uwaga! Nowe grupy w Tematycznym i Geo RR! Nowe skrzynki w TR! Zapraszamy do udziału! a:)

Tagi na każdy temat!

Polskie miejscowości na współczesnej i dawnej pocztówce, a także z czasów powojennych w naszym GEO RR! Wolne miejsca w grupach czekają na Was! Obrazek

www.postcrossing-store.com

Moderatorzy: romanek, Delillah, Pasazerka

postcrossing-store
Szuka poczty
Kontaktowanie:

www.postcrossing-store.com

Postautor: postcrossing-store » sob gru 05, 2015 11:16 am

Witajcie :)
Prowadzę sklep internetowy z pocztówkami, głównie z widokówkami. Przejęłam zbiory pani Marii, która prowadziła księgarnię na dworcu PKP w Katowicach. Kiedy podniesiono czynsz o 300%, firma pani Marii upadła - ale sama ma się dobrze, ma dobrą pracę, lada moment przechodzi na emeryturę ;). Pani Maria gromadziła pocztówki przez 20 lat, miała ich ok. 20 tysięcy. Jej księgarnia była znana w całej Polsce i w niektórych krajach zagranicznych. Poszczęściło mi się, bo pani Maria zaproponowała mi przejęcie jej pocztówkowego dzieła. Byłam zaszczycona, wiedziałam, że to było dla niej bardzo ważne, by pocztówki trafiły w odpowiednie ręce. Moje hobby przerodziło się w pracę :). Byłam kolekcjonerką pocztówek - teraz jestem właścicielką sklepu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Sklep coraz lepiej sobie radzi, mam wielu stałych klientów, z których najbardziej się cieszę.
Zapraszam do zaglądania, bowiem co jakiś czas, dodaję dużo nowości.
Pozdrawiam! :D
Martyna
Martyna ;)

Wróć do „Wydawnictwa, sklepy internetowe, zamówienia”