Witamy wszystkich na naszym forum!

Uwaga! Uwaga! Nowe grupy w Tematycznym i Geo RR! Nowe skrzynki w TR! Zapraszamy do udziału! a:)

Tagi na każdy temat!

Polskie miejscowości na współczesnej i dawnej pocztówce, a także z czasów powojennych w naszym GEO RR! Wolne miejsca w grupach czekają na Was! Obrazek

To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach

Moderatorzy: romanek, Delillah, Pasazerka

Awatar użytkownika
hardgirl123
Rozpoznawany na poczcie
Kontaktowanie:

Re: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach

Postautor: hardgirl123 » czw gru 17, 2015 1:31 pm

boli mnie kolano :(
Basia
Rozpoznawany na poczcie

Postautor: Basia » czw gru 17, 2015 6:45 pm

a mnie noga, ale już zaradziłam.... Okazało się, że to przez to, że sobie torebką ją obijałam. Czyli - trzeba było kupić nową z krótszym paskiem :)
Awatar użytkownika
Pasazerka
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Pasazerka » śr gru 30, 2015 8:06 am

uwaga, skarżę się i żalę. przez ponad 5 lat na PC 99% oficjalnych kartek stamtąd otrzymanych to klasyka klasyki czyli Niemcy, Holandia, Chiny, USA, Rosja, Finlandia itp. pozostałe kartki to też głównie klasyka choć ta rzadsza. dzisiaj dostałam kartkę z czterocyfrowym ID z Trynidadu i Tobago, najbardziej egzotyczny off jaki miałam do tej pory okazję dostać. z długą i interesującą wiadomością. przedstawiający Seul. dostałam najbardziej egzotycznego offa, który przedstawia Koręę Południową. serio, chyba dawno nie byłam tak rozgoryczona.

edit:
sprawdziłam swoje statystyki, w 2011 dostałam kartkę z 3-cyfrowym ID z Ekwadoru, ale obecnie ten kraj ma wyższe ID niż Trynidad więc ten obecny off pozostaje jednak najbardziej egzotycznym.
AKTUALNY ADRES: Starogardzka

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie
Awatar użytkownika
romanek
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: romanek » śr gru 30, 2015 10:10 am

Niestety, to wcale nie taka rzadka sytuacja. Wiele się słyszy o egzotycznych krajach, z których ludzie przysyłają, prawdę mówiąc, byle co. Moja sławetna Sri Lanka z jakimś nożem albo Uzbekistan z rosyjską kartką. Teraz wysłałem partię na Postcard United i liczę na egzotyki. Już udało mi się stamtąd Kubę czy Guernsey czy Tunezję otrzymać :)
In 100 years love is illegal, all your dreams will die...
А на что мне небо, да зачем эти звезды, если я останусь один...
Pocztówkowa Polska-blog
Otrzymane kartki
Romano blog
Zawsze chętny na kartki z Elbląga i Słupska :)
Awatar użytkownika
Pasazerka
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Pasazerka » śr gru 30, 2015 1:45 pm

ciężko mi powiedzieć jak często się takie sytuacje zdarzają, bo do tej pory praktycznie nigdy nie dostałam egzotyki na PC :P ale jak przeglądam galerię egzotycznych krajów to jednak jest też sporo ładnych kartek przedstawiających faktycznie to miejsce. ewidentnie nie mam szczęścia jeśli chodzi o bycie losowaną. na PU też póki co klasyka - USA, Rosja i Polska. zazwyczaj chce mi się z tego śmiać, ale po dzisiejszym Trynidadzie to bardziej płakać. dobrze, że mam jakiegoś swapa stamtąd więc jednak mam coś z tego kraju.
AKTUALNY ADRES: Starogardzka

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie
Awatar użytkownika
Kahlan
Z listonoszem na Ty
Kontaktowanie:

Postautor: Kahlan » śr gru 30, 2015 2:51 pm

Do mnie ciekawsze kartki z PU przychodzą zdecydowanie, tylko brak filtrowania w galerii na kraje czy choćby otrzymane/wysłane drażni.
Basia
Rozpoznawany na poczcie

Postautor: Basia » ndz sty 03, 2016 9:08 am

A ja się cieszę, bo na Nowy Rok dostałam coś starego w prezencie, czyli oryginalnego pieska z kiwającą główką.
Awatar użytkownika
Kahlan
Z listonoszem na Ty
Kontaktowanie:

Postautor: Kahlan » wt sty 12, 2016 9:30 am

"Thank you for the great postcard! I truly enjoy when I receive a card that is different than just a tourist card and I am grateful that you made the effort to select a unique card for me.
We wish you joy on your journey through this new year" - uwielbiam wiadomości ciut dłuższe od "Thank you for your card" / "Thx. Happy postcrossing!" ;) Od razu milej i cieszę się, bo staram się dopasować do preferencji i zawsze coś od siebie napiszę, więc miło otrzymać w zamian taką wiadomość :)
Awatar użytkownika
Delillah
Administrator

Postautor: Delillah » sob sty 16, 2016 3:10 pm

Bardzo mnie wkurzyło dziś to, że pojechałam na UP Wrocław 15 po datownik okolicznościowy..... a tam datownika nie ma! Będzie dopiero w poniedziałek! Kij że na stronie Poczty jest że datownik jest z datą 16.01. Datownika nie ma i koniec kropka. Nie wiem po ch.... poczta podaje takie informacje. Bardzo się wkurzyłam. Oj bardzo.....
Favy | Favy PL
Otrzymane | Na wymianę
UWAGA! Widokówki oraz kocie kartki od dziś (02.03.2018) zbieram CZYSTE. Nie lubię pocztówek z easyprint więc proszę, nie wysyłaj mi ich.
http://www.houseofpostcards.pl
Awatar użytkownika
romanek
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: romanek » sob sty 16, 2016 3:12 pm

Oj, sam bym się wkurzył i to bardzo! Napisz na ich stronie na fejsie,że sobie żarty z ludzi stroją.
In 100 years love is illegal, all your dreams will die...
А на что мне небо, да зачем эти звезды, если я останусь один...
Pocztówkowa Polska-blog
Otrzymane kartki
Romano blog
Zawsze chętny na kartki z Elbląga i Słupska :)

Wróć do „Offtopic”